eTwinning nagrada za razdoblje 2021.-2022.

Osnovna škola Vidovec nagrađena je kao eTwinning škola za razdoblje 2021.-2022.

Ovo priznanje nije vezano samo za osobni uspjeh pojedinih učitelja nego je i postignuće timskog rada učitelja i stručnih suradnika naše škole koji su uključeni u eTwinning, a to su učiteljica tjelesne i zdravstvene kulture Verica Ozmec, vjeroučitelj Zoran Košić Čačić, učiteljica Maja Herceg, učiteljica hrvatskog jezika Sanja Biškup, socijalna pedagoginja Doris Horvat te učiteljice njemačkog jezika Petra Fadiga i Lea Lesar-Dolenc.

Misije eTwinning škola su razgranate u nekoliko dijelova , a zasnivaju se na timskom radu kroz koji je vođenje projekata raspodijeljen na sve članove te je i odgovornost svakog pojedinog sudionika podjednaka.

Osim toga eTwinning škole snažno su posvećene dijeljenu svojih iskustava kako unutar matične institucije tako i izvan nje.

Promocija iskustava i rezultata eTwinning škola vezana je učenike koji su uz svoje učitelje kreativni nositelji projekata.

eTwinning škole su zapravo u ulozi ambasadora za druge škole kroz promociju rezultata projekata u kojima sudjeluju te su inkluzivne i inovativne obrazovne institucije.

Ponosni smo što je naša škola po svim nabrojenim elementima prepoznata i nagrađena od strane Centralne službe Europske komisije iz Bruxellesa.

Čestitke svima.

Na ovoj poveznici možete pročitati koje odgojno-obrazovne ustanove uz Osnovnu školu Vidovec nose oznaku eTwinning škole.

Lea Lesar Dolenc, učiteljica njemačkog jezika

objavio: Ivanka Lajtman Lešnjak   datum: 23. 3. 2021.