Budilica i Šalabahteri u Primoštenu

Ove je godine državna smotra LiDraNo održana od 7. do 9. travnja u Primoštenu. Na smotri su sudjelovali i učenici naše škole – Diana Papec, Alojzije Košić i Ana Ljubek sa svojom mentoricom prof. Sanjom Biškup. Više o svemu pročitajte u nastavku.

Diana i Alojzije  predstavili su se radioemisijom „Šalabahteri svuda oko nas“, dok je Ana Ljubek , glavna urednica „Budilice“, predstavila naš školski list. Mentorica učenika je profesorica Sanja Biškup, učiteljica hrvatskoga jezika u našoj školi. Svi sudionici iz Varaždinske županije  predstavili su našu županiju u najboljem svjetlu. Imali smo priliku čuti sve radijske emisije koje su se plasirale na Smotru, sve kritike i pohvale vezane uz  školske listove, vidjeti  mnoštvo izvrsnih scenskih nastupa, sudjelovati na okruglim stolovima, ali i okupati se, prošetati prekrasnim Primoštenom, posjetiti Šibenik... Stekli smo mnogo novih prijatelja, što iz Županije, što šire, te smo se zahvaljujući njima tako dobro proveli na putovanju koje zasigurno nikada nećemo zaboraviti,  unatoč  tolikim kilometrima udaljenosti između naših domova.

Ana Ljubek, 8. b

objavio: Ivanka Lajtman Lešnjak   datum: 25. 4. 2013.