Održana završna priredba 39. kajkavskog književnog natječaja

Draga domača rieč

Gradska knjižnica i čitaonica Gustav Krklec iz Ivanca organizirala je i ove godine uz Mjesec hrvatske knjige, završnu priredbu  39. kajkavskog književnog natječaja Draga domača rieč.

Cilj je ove manifestacije njegovanje izvorne domače rieči šireg ivanečkog područja (naročito bednjanskog) i čuvanje tog izričaja kod djece i mladih.

Sanja Biškup, prof.

detalje pročitajte pod "opširnije"

Stručno prosudbeno povjerenstvo u sastavu prof. Ružice Žunar, dr. sc. Mirjane Posavec i knjižničarke Vesne Matišić, odabralo je najbolje radove za objavu u Zborniku i javno izvođenje na završnoj priredbi u kinodvorani Ivanec. Među njima su i učenici naše škole, Anamarija Zavrtnik iz 7. b (pjesma Penzija) te David Mašić iz 7. a razreda (pjesma Klompotec). Njihove su pjesme odabrane između 110 pristiglih radova učenika i odraslih iz Međimurske, Koprivničke, Krapinske i Varaždinske županije te Grada Zagreba. Mentorica učenika je profesorica Sanja Biškup, učiteljica hrvatskoga jezika.

Novčane nagrade za najbolje autore osigurao je Grad Ivanec, glavni pokrovitelj Manifestacije.

U programu su sudjelovali učenici PŠ Salinovec skečom Obični ljudi te Emma Posavec Kovač uz klavirsku pratnju prof. Jelene Gotal.

Priredbu su vodile knjižničarka Vesna Matišić, glavna urednica Zbornika te Veronika Štefanko, volonterka Knjižnice.

Sanja Biškup, prof.

objavio: Ivanka LAJTMAN LEŠNJAK   datum: 24. 11. 2019.

Individualni razg.

Poštovani roditelji, termini individualnih razgovora nalaze se u priloženom dokumentu.

Individualni razgovori

Ovdje možete preuzeti popis udžbenika za 2019./2020. godinu.

Novi popisi odnose se na 1.a i b, 1.c, 5. i 7. razred.

Popisi za ostale razrede isti su kao i prošle godine.

Užina za sve

Priloženi dokumenti:
sazetak.pdf
PLAKAT-FINALNO.pdf

Priloženi dokumenti:
jelovnik sijecanj 2020.pdf

Kurikul 2018./2019.

« Siječanj 2020 »

Imate li pametni telefon (smartphone)?