Nastava na daljinu - dopuna obavijesti

Poštovani roditelji i skrbnici, dragi učenici!

Zavod za javno zdravstvo Varaždinske županije odlučio je da nastavljamo s nastavom na daljinu do petka, 30. listopada 2020. godine (Matična škola u Vidovcu i PŠ Nedeljanec). S obzirom da će u ponedjeljak i utorak, tj. 2. i 3. studenoga, biti jesenski odmor učenika, s nastavom u školi nastavit ćemo u srijedu, 4. studenoga 2020. godine.

Za sada nijedan razredni odjel u našoj Školi nije stavljen u izolaciju, a ukoliko primijetite pojavu simptoma ove bolesti, javite se odmah telefonom djetetovom liječniku obiteljske medicine. Podsjećamo vas da više o tome možete pročitati u preporukama za roditelje i učenike Zavoda za javno zdravstvo Varaždinske županije, koje se nalaze na školskoj web stranici.

Ukoliko dođe do bilo kakvih promjena ili novih informacija, obavijestit ćemo vas putem školske web stranice te direktnih komunikacijskih kanala koje imate s razrednicima.

Iako se svi slažemo da je najbolja nastava uživo, tj. u školi, vjerujem da ćemo svi zajedno izdržati još tjedan dana online nastave, s nadom da nećemo više morati prelaziti na ovaj model. Ovim putem svima poručujem da se ne opterećujete pitanjima hoće li djeca biti zakinuta za znanje nastavnih sadržaja koji se obrađuju online, hoće li zbog toga imati lošije ocjene, i tome slično. U našoj Školi sigurno nećemo dopustiti da ijedno dijete pati zbog online nastave.

Svima vam od srca želimo da očuvate dobro zdravlje!

Ravnatelj:

Predrag Mašić

objavio: Ivanka Lajtman Lešnjak   datum: 23. 10. 2020.