Potražnja za radnim mjestima

Ovdje se objavljuju natječaji za popunu radnih mjesta u OŠ Vidovec te natječaji davanja u zakup školske dvorane i školskog prostora.

Natječaj za radno mjesto - učitelj/ica razredne nastave

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, Osnovna škola Vidovec, Školska 4, Vidovec, raspisuje

za radno  mjesto:

1. UČITELJ/ICA RAZREDNE NASTAVE - OŠ VIDOVEC

1 osoba, 20 sati ukupnog tjednog radnog vremena,

neodređeno nepuno radno vrijeme

UVJETI: prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi i Pravilniku o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi

- nepostojanje zapreka za zasnivanje radnog odnosa u školskoj ustanovi iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi

Uz prijavu na natječaj potrebno je priložiti:

- životopis,

- presliku domovnice,

- presliku dokaza o stečenoj stručnoj spremi,

- presliku uvjerenja da protiv osobe ne vodi kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci)

- elektronički zapis o radno-pravnom statusu – ne stariji od mjesec dana od dana objave natječaja

Kandidati/kandidatkinje koji/koje se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanja prema posebnim propisima dužan/dužne su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta.

Kandidat/kandidatkinje koji/koje se poziva na pravo prednosti kod zapošljavanja prema odredbama Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji uz prijavu na natječaj dužan/dužna je priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i svu dokumentaciju za svaku kategoriju prema dokazima potrebnim za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju - poveznica Ministarstva branitelja:

Prijavu s dokumentacijom dostaviti do zaključno 12.02.2020. na adresu Škole.

Kandidatom/kandidatkinjom prijavljenim na natječaj smatrati će se osoba koja podnese pravodobnu i potpunu vlastoručno potpisanu prijavu s navedenim osobnim podacima, nazivom radnog mjesta na koji se prijavljuje te koja je priložila svu potrebnu dokumentaciju i ispunjava formalne uvjete iz natječaja.

Nakon odabira kandidata/kandidatkinje isti/ista će dostaviti izvornike dokumenata.

Nepotpune i nepravodobne prijave kao i prijave putem e-maila neće biti razmatrane.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni putem mrežne stranice Škole (os-vidovec.skole.hr/natjecaji) najkasnije u roku od osam dana od dana donošenja odluke o izboru kandidata/kinja.

Kandidat/kinja koji/a je pravodobno dostavio/la potpunu prijavu sa svim prilozima odnosno ispravama i ispunjava uvjete natječaja dužan/a je pristupiti procjeni odnosno testiranju prema odredbama Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Vidovec koji se nalazi na web stranici Škole (os-vidovec.skole.hr/dokumenti_kole).

Obavijest o datumu i vremenu procjene odnosno vrednovanja kandidata kao i sadržaj te način vrednovanja, pravni i drugi izvori za pripremanje kandidata za vrednovanje biti će objavljeni na mrežnoj stranici Škole (os-vidovec.skole.hr/natjecaji) u roku 8 dana od isteka roka za prijave.

Prijavom na natječaj kandidati/kinje daju privolu za obradu osobnih podataka navedenih u svim dostavljenim prilozima odnosno ispravama za potrebe provedbe natječajnog postupka.

Natječaj je otvoren od  4. veljače 2020.- 12. veljače 2020.

Prijave s potrebnom dokumentacijom dostavljaju se  osobno u tajništvo ili poštom na adresu: Osnovna škola Vidovec, Školska 4, 42205 Vidovec.

objavio: Ivanka Lajtman Lešnjak   datum: 4. 2. 2020.