Dragi učenici, 26. lipnja za vas počinju prijave obrazovnih programa koje traju do 10. srpnja 2018. godine. Nakon toga vaše razrednice isprintat će Prijavnice koje vi i vaši roditelji morate potpisati. Te Prijavnice se čuvaju u OŠ Vidovec te služe kao dokaz da imate stvarnu namjeru upisati odabrane programe. Datum potpisivanja Prijavnica dogovorit ćete sa svojim razrednicama. Molimo vas da ne miješate dokument Prijavnicu i dokument Upisnicu. Dakle, Prijavnicu printa naša škola, vi i jedan od vaših roditelja ju potpisuje i ona ostaje u našoj školi. Na potpisivanje Prijavnica ne dolaze učenici koji će se upisati preko Ureda državne uprave (učenici s teškoćama). U slučaju nedoumica javite se razrednicama ili ravnatelju.

Nakon potpisivanja prijavnica OŠ Vidovec više nema nikave obveze prema vama vezane za upis u srednju školu.

Nakon objave konačnih rezultata (13. srpnja) počinju upisi u srednje škole.

Učenici samostalno printaju Upisnicu sa svog sučelja na stranici upisi.hr te ju zajedno s drugom traženom dokumentacijom nose na upis u odabranu srednju školu.

Na donjim poveznicama možete pronaći informacije o terminima upisa i dokumentaciji koju je potrebno donijeti na upis.

Sve ove radnje obavljate u odabranoj srednjoj školi te ukoliko imate nejasnoća molimo vas da se obratite direktno određenoj srednjoj školi u koju trebate doći na upis.

PRILOG 1

Natječaji za upis u I. razred srednje škole u školskoj godini 2018./19. srednjih škola čiji je osnivač Varaždinska županija:

PRILOG 2

Natječaji za upis u I. razred srednje škole u školskoj godini 2018./19. privatnih srednjih škola

PRILOG 3

Natječaj za upis u I. razred srednje škole u školskoj godini 2018./19. u srednje škole čiji je osnivač vjerska zajednica:

PRILOG 4

Natječaj za upis učenika u Centar za odgoj i obrazovanje „Tomislav Špoljar“ Varaždin u školskoj godini 2018./2019.

Učenike koji će se upisati u neku od srednjih škola van Varaždinske županije, upućujemo na web stranice tih srednji škola radi pravodobne informiranosti.

objavio: Ivanka Lajtman Lešnjak   datum: 13. 6. 2018.