Obavijest o udžbenicima za novu školsku godinu

Poštovani roditelji, klikom na "opširnije" možete pročitati detaljne informacije vezane za nabavu udžbenika u novoj školskoj godini. Dostupne su informacije i za učenike s područja Općine Vidovec kao i za učenike s područja Grada.

ZA UČENIKE S PODRUČJA OPĆINE VIDOVEC

Poštovani roditelji/skrbnici s područja Općine Vidovec!

Vezano uz nabavu udžbenika za sljedeću školsku godinu, obavještavamo Vas da će Vaše dijete, ukoliko ste u projektu razmjene udžbenika, prvog dana nastave u Školi dobiti komplet svih udžbenika za obvezne i izborne predmete za određeni razred, a ono što Vi trebate kupiti, prema popisu udžbenika koji se nalazi na web stranici Škole, jest sljedeće: a) likovne mape (zajednički ćemo ih naručiti početkom školske godine te ih stoga sada ne morate naručivati); b) radne bilježnice iz svih predmeta (budući da se i ove godine ne moraju kupovati udžbenici, odlučili smo da se uz ostale radne bilježnice u višim razredima kupe i radni materijali (tzv. kutije) iz Tehničke kulture za peti, šesti, sedmi ili osmi razred (nakladnik PROFIL),  te c) geografski atlas za osnovnu i srednje škole: za 5. – 8. razred osnovne škole i 1. – 4. razred gimnazija i strukovnih škola/ Nakladnik: Hrvatska školska kartografija i Školska knjiga/  Važno: Atlas kupuju samo učenici petih razreda.

Napomena: Prilikom naručivanja radnih bilježnica, nije potrebno imati popis udžbenika sa sobom, budući da ga sve varaždinske knjižare imaju. Dovoljno je samo reći da Vaše dijete ide u OŠ Vidovec.

ZA UČENIKE S PODRUČJA GRADA VARAŽDINA

Poštovani roditelji/skrbnici s područja Grada Varaždina (s prebivalištem u Gojancu ili Varaždinu)!

Vezano uz nabavu udžbenika za školsku godinu 2017./2018., obavještavamo Vas da će Grad Varaždin i ove godine financirati nabavu radnih bilježnica za obavezne nastavne predmete te, prema potrebi, dokup udžbenika za obavezne nastavne predmete. To znači da će roditelji morati kupiti udžbenike i radne bilježnice iz izbornih predmeta (Vjeronauk-od 1. razreda, Informatika-od 5. razreda i Engleski jezik-od 4. razreda), atlas iz geografije od 5.-8. razreda ( kupuju samo učenici 5-ih razreda) te likovne mape, a sve ostale udžbenike i radne bilježnice (u što ulazi i kutija s materijalima iz Tehničke kulture) učenici će u rujnu preuzeti u Školi prvog dana nastave.

Napominjemo da ćemo likovne mape zajednički naručiti početkom školske godine te ih stoga sada ne trebate kupovati.

Važno: Prilikom naručivanja udžbenika i radnih bilježnica iz izbornih predmeta, nije potrebno imati popis udžbenika sa sobom, budući da ga sve varaždinske knjižare imaju. Dovoljno je samo reći da Vaše dijete ide u OŠ Vidovec.

Ravnatelj: Predrag Mašić

objavio: Ivanka Lajtman Lešnjak   datum: 29. 6. 2017.

OZUJAK.png

« Ožujak 2024 »